19 Srp

Výsledky 2016

Datum závodu: 13.8.2016

Počasí: sluníčko, po deštích(v lese bahno), příjemné teplo

Kompletní výsledky v pdf naleznete zde

 

AluBorkyně 2016 – Hana Bobková a Jája Stejskalová

ŽENY:

Plavání-5xbazén, Kolo-1xtrať totožná s muži-silnice směr Voděrady, odbočka vpravo za dřevovýrobou v bývalém objektu JZD, dolů na Trávníka, z Trávníků lesem do Mokřin, nahoru k Josefovi, přes les ke kostelu, kopcem dolů okolo MŠ, koupaliště, Běh-koupaliště

Ženy (plavání; kolo; běh)
Čas Ztráta
(1) 0:02:40 | (2) 0:16:54 | (3) 0:01:43
1  Bobková Hana (1975) 0:21:17
(1) 0:02:28 | (2) 0:16:58 | (3) 0:01:51
1  Stejskalová Jája (1980) 0:21:17
(1) 0:02:42 | (2) 0:17:18 | (3) 0:01:47
3  Stejskalová Lucie (1980) 0:21:47 0:00:30
(1) 0:03:09 | (2) 0:18:03 | (3) 0:02:10
4  Šolarová Kateřina (1974) 0:23:22 0:02:05
(1) 0:02:47 | (2) 0:19:05 | (3) 0:01:58
5  Kopalová Vlasta (1976) 0:23:50 0:02:33


AluBorec 2016 – Václav Kolpek

MUŽI:

Plavání-11xbazén, Kolo-2xtrať-silnice směr Voděrady, odbočka vpravo za dřevovýrobou v bývalém objektu JZD, dolů na Trávníka, z Trávníků lesem do Mokřin, nahoru k Josefovi, přes les ke kostelu, kopcem dolů okolo MŠ, koupaliště, Běh-začátek cyklookruhu až na Trávníka, ale pak již z Trávníků po silnici okolo Stejskalů ke spodnímu kostelu a na koupaliště.
Muži (plavání; kolo; běh)
Čas Ztráta
(1) 0:04:38 | (2) 0:27:10 | (3) 0:07:05
1  Kolpek Václav (1976) 0:38:53
(1) 0:05:36 | (2) 0:26:58 | (3) 0:08:28
2  Stejskal Pavel (1976) 0:41:02 0:02:09
(1) 0:05:46 | (2) 0:26:50 | (3) 0:08:44
3  Hataš Jan (1976) 0:41:20 0:02:27
(1) 0:04:41 | (2) 0:28:00 | (3) 0:09:12
4  Heinrich Václav (1978) 0:41:53 0:03:00
(1) 0:05:50 | (2) 0:28:27 | (3) 0:08:09
5  Hanuš Miroslav (běh Mencl Jan) (1976) 0:42:26 0:03:33
(1) 0:06:11 | (2) 0:29:03 | (3) 0:08:39
6  Bobek Jan (1976) 0:43:53 0:05:00
(1) 0:05:38 | (2) 0:28:43 | (3) 0:10:05
7  Švadlenka Michal (1974) 0:44:26 0:05:33
(1) 0:05:44 | (2) 0:30:03 | (3) 0:09:53
8  Stejskal Lukáš (1979) 0:45:40 0:06:47
(1) 0:07:19 | (2) 0:30:31 | (3) 0:09:11
9  Menšík Vladimír (1975) 0:47:01 0:08:08
(1) 0:05:49 | (2) 0:31:57 | (3) 0:10:20
10  Hanuš František (1974) 0:48:06 0:09:13
(1) 0:07:04 | (2) 0:32:20 | (3) 0:09:52
11  Zabořil Michal (1971) 0:49:16 0:10:23
(1) 0:06:23 | (2) 0:35:08 | (3) 0:12:05
12  Richtr Jiří (1976) 0:53:36 0:14:43
(1) 0:07:06 | (2) 0:38:27 | (3) 0:11:05
13  Frydrych Hynek (1979) 0:56:38 0:17:45


JUNIOŘI A JUNIORKY:

Plavání-2xbazén, Kolo-1xtrať totožná s během mužů. Běh-koupaliště

Junioři (plavání; kolo + běh)
Čas Ztráta
(1) 0:01:32 | (2) 0:05:26
1 32 Mencl Jan (2002) 0:06:58
(1) 0:01:35 | (2) 0:05:30
2 36 Zabořil Ondřej (2004) 0:07:05 0:00:07
(1) 0:01:29 | (2) 0:05:56
3 33 Hanuš Míra (2004) 0:07:25 0:00:27
(1) 0:01:44 | (2) 0:05:46
4 37 Zabořil Vojtěch (2001) 0:07:30 0:00:32
(1) 0:01:41 | (2) 0:05:54
5 35 Matouš Marek (2006) 0:07:35 0:00:37
(1) 0:01:50 | (2) 0:05:47
6 34 Hanuš Michal (2006) 0:07:37 0:00:39
Juniorky (plavání; kolo + běh)
Čas Ztráta
(1) 0:01:48 | (2) 0:07:18
1  Menclová Anna (2004) 0:09:06


DĚTI:

Čas Ztráta
1  Stejskalová Denisa (2007) 0:03:25
2  Stejskalová Aneta (2010) 0:03:29 0:00:04
3  Hataš David (2008) 0:03:38 0:00:13
4  Stejskalová Veronika (2006) 0:03:39 0:00:14
5  Hataš Tomáš (2010) 0:03:42 0:00:17
6  Švadlenková Barbora (2009) 0:03:43 0:00:18
7  Richtr Jan (2008) 0:03:56 0:00:31
8  Zabořilová Anna (2009) 0:03:56 0:00:31
9  Menšík Matěj (2007) 0:04:00 0:00:35
10  Stejskalová Tereza (2009) 0:04:04 0:00:39
11  Richtrová Eliška (2011) 0:04:22 0:00:57
12  Heinrich Matyáš (2010) 0:04:43 0:01:18
13  Menšík Michal (2012) 0:05:06 0:01:41
14  Menšíková Alena (2009) 0:05:46 0:02:21

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *