15 Srp

Výsledky 2017

Datum závodu: 12.8.2017

Počasí: dle předpovědí mělo pršet, ale nakonec svítilo sluníčko nebo bylo pod mrakem, po deštích (v lese bahno), cca 20 stupnů

Kompletní výsledky v pdf naleznete zde

 

AluBorkyně 2017 – Romana Zabořilová

ŽENY:

Plavání-5xbazén, Kolo-1xtrať totožná s muži-silnice směr Voděrady, odbočka vpravo za dřevovýrobou v bývalém objektu JZD, dolů na Trávníka, z Trávníků lesem do Mokřin, nahoru k Josefovi, přes les ke kostelu, kopcem dolů okolo MŠ, koupaliště, Běh-koupaliště

Ženy (plavání; kolo; běh)
Čas Ztráta
(1) 0:02:37 | (2) 0:15:54 | (3) 0:00:45
1 Zabořilová Romana (1974) 0:19:16
(1) 0:02:24 | (2) 0:16:13 | (3) 0:00:52
2 Stejskalová Jája (1980) 0:19:29 0:00:13
(1) 0:02:47 | (2) 0:16:38 | (3) 0:00:49
3 Stejskalová Lucie (1980) 0:20:14 0:00:58
(1) 0:02:53 | (2) 0:17:55 | (3) 0:01:00
4 Hatašová Ladislava 0:21:48 0:02:32
(1) 0:03:20 | (2) 0:25:01 | (3) 0:01:04
5 Syslová Jana 0:29:25 0:10:09
(1) 0:03:26 | (2) 0:25:02 | (3) 0:00:59
6 Kuklová Eliška (1983) 0:29:27 0:10:11
(1) 0:03:39 | (2) 0:19:34 | (3) 0:00:54 | penalizace 10 min.
7 Broučková Alena (neplavala) (1979) 0:34:07


AluBorec 2017 – Hatty

MUŽI:

Plavání-11xbazén, Kolo-2xtrať-silnice směr Voděrady, odbočka vpravo za dřevovýrobou v bývalém objektu JZD, dolů na Trávníka, z Trávníků lesem do Mokřin, nahoru k Josefovi, přes les ke kostelu, kopcem dolů okolo MŠ, koupaliště, Běh-začátek cyklookruhu až na Trávníka, ale pak již z Trávníků po silnici okolo Stejskalů ke spodnímu kostelu a na koupaliště.
Muži (plavání; kolo; běh)
Čas Ztráta
(1) 0:05:37 | (2) 0:24:54 | (3) 0:08:15
1 Hataš Jan (1976) 0:38:46
(1) 0:05:21 | (2) 0:27:42 | (3) 0:08:15
2 Stejskal Pavel (1976) 0:41:18 0:02:32
(1) 0:05:28 | (2) 0:27:41 | (3) 0:09:12
3 Švadlenka Michal (1974) 0:42:21 0:03:35
(1) 0:06:34 | (2) 0:29:20 | (3) 0:08:16
4 Bobek Jan (1976) 0:44:10 0:05:24
(1) 0:06:41 | (2) 0:28:48 | (3) 0:09:10
5 Jirků Radek 0:44:39 0:05:53
(1) 0:05:25 | (2) 0:31:14 | (3) 0:08:15
6 Šobra Karel 0:44:54 0:06:08
(1) 0:07:50 | (2) 0:29:48 | (3) 0:08:18
7 Čuřík Tomáš 0:45:56 0:07:10
(1) 0:07:25 | (2) 0:29:19 | (3) 0:09:39
8 Menšík Vladimír (1975) 0:46:23 0:07:37
(1) 0:06:28 | (2) 0:31:25 | (3) 0:08:34
9 Brouček Petr (1976) 0:46:27 0:07:41
(1) 0:06:00 | (2) 0:31:27 | (3) 0:10:25
10 Stejskal Lukáš (1979) 0:47:52 0:09:06
(1) 0:06:29 | (2) 0:33:50 | (3) 0:10:34
11 Zabořil Michal (1971) 0:50:53 0:12:07
(1) 0:06:09 | (2) 0:31:09 | (3) 0:15:51
12 Richtr Jiří (1976) 0:53:09 0:14:23
(1) 0:06:38 | (2) 0:37:02 | (3) 0:11:33
13 Sysel David 0:55:13 0:16:27
(1) 0:08:23 | (2) 0:37:44 | (3) 0:09:18
14 Kotlant Roman 0:55:25 0:16:39
(1) 0:07:46 | (2) 0:39:39 | (3) 0:11:17
15 Mencl Martin 0:58:42 0:19:56
(1) 0:06:25 | (2) 0:43:38 | (3) 0:10:57
16 Knobloch Venca 1:01:00 0:22:14
(1) 0:08:31 | (2) 0:44:20 | (3) 0:16:06
17 Novotný Olda 1:08:57 0:30:11
(1) 0:06:46 | (2) 0:43:31 | (3) 0:09:45
DNF Kukla Petr 1:00:02


MUŽI DVOJICE:

Plavání-11xbazén, Kolo-2xtrať-silnice směr Voděrady, odbočka vpravo za dřevovýrobou v bývalém objektu JZD, dolů na Trávníka, z Trávníků lesem do Mokřin, nahoru k Josefovi, přes les ke kostelu, kopcem dolů okolo MŠ, koupaliště, Běh-začátek cyklookruhu až na Trávníka, ale pak již z Trávníků po silnici okolo Stejskalů ke spodnímu kostelu a na koupaliště.
Muži (plavání; kolo; běh)
Čas Ztráta

(1) 0:05:49 | (2) 0:27:17 | (3) 0:08:34
1 Hanuš Míra (běh: Franta Hanuš) 0:41:40


JUNIOŘI:

Junioři (plavání; kolo;běh)
Čas Ztráta

(1) 0:02:41 | (2) 0:15:46 | (3) 0:00:34
1 Mencl Jan (2002) 0:19:01
(1) 0:02:54 | (2) 0:15:35 | (3) 0:00:38
2 Zabořil Vojtěch (2001) 0:19:07 0:00:06


DOROSTENCI:

Dorostenci (plavání; kolo;běh)
Čas Ztráta

(1) 0:01:19 | (2) 0:05:08 | (3) 0:00:47
1 Zabořil Ondřej (2004) 0:07:14
(1) 0:01:48 | (2) 0:05:36 | (3) 0:00:37
2 Hanuš Michal (2006) 0:08:01 0:00:47


DOROSTENKY:

Dorostenky (plavání; kolo;běh)
Čas Ztráta

(1) 0:01:42 | (2) 0:06:04 | (3) 0:01:03
1 Menclová Anna (2004) 0:08:49
(1) 0:01:56 | (2) 0:05:12 | (3) 0:00:55 | penalizace 10 min.
2 Broučková Barbora (neplavala) (2005) 0:18:03


DĚTI:

Čas Ztráta

1 Hataš Tomáš (2010) 0:03:23
2 Hataš David (2008) 0:03:25 0:00:02
3 Stejskalová Denisa (2007) 0:03:31 0:00:08
4 Marková Mariana (2008) 0:03:36 0:00:13
5 Richtr Jan (2008) 0:03:42 0:00:19
6 Švadlenková Barbora (2009) 0:03:45 0:00:22
7 Menšíková Alena (2009) 0:03:48 0:00:25
8 Stejskalová Aneta (2010) 0:03:52 0:00:29
9 Menšík Matěj (2007) 0:03:56 0:00:33
10 Stejskalová Tereza (2009) 0:04:06 0:00:43
11 Zabořilová Anna (2009) 0:04:06 0:00:43
12 Brož Jan (2008) 0:04:07 0:00:44
13 Brouček Tomáš (2009) 0:04:10 0:00:47
14 Menšík Michal (2012) 0:04:22 0:00:59
15 Kukla Bohdan (2013) 0:04:29 0:01:06
16 Knoblochová Karin (2012) 0:05:52 0:02:29
17 Richtrová Eliška (2011) 0:05:55 0:02:32
18 Syslová Daniela (2012) 0:06:12 0:02:49
19 Knoblochová Nora (2014) 0:06:21 0:02:58
20 Kyselová Lucie (2013) 0:06:28 0:03:05
21 Čuříková Amálka (2014) 0:07:10 0:03:47
22 Syslová Dominika (kolo: Tonda Kukla) 0:08:59 | penalizace 10 min.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *